Nasze Usługi:

Naprawa i serwis drukarek

Nasze usługi > Naprawa i serwis drukarek

 

Nasz serwis komputerowy oferuje bardzo szybki czas naprawy drukarki również z dojazdem do Klienta. Zazwyczaj diagnozę usterki jesteśmy w stanie namierzyć już po kontakcie telefonicznym. Po wstępnej diagnozie umawiamy dokładny termin serwisu drukarki.

Serwisujemy drukarki atramentowe i laserowe.

Jeśli urządzenie wymaga bardziej skomplikowanej diagnozy przeprowadzamy ją w ciągu 1-2 dni roboczych, a następnie kontaktujemy się w celu przekazania szczegółowej kalkulacji naprawy.

W przypadku niedrogich drukarek często koszt serwisu jest zbliżony do wartości zakupu nowego urządzenia. W takim wypadku sugerujemy zakup nowej drukarki.

Zajmujemy się serwisem drukarek:

  • HP
  • Brother
  • Canon
  • Epson
  • Samsung

Znamy dobrze rynek drukarek, dzięki czemu jesteśmy w stanie doradzić zakup drukarki dobranej do indywidualnych potrzeb Klienta, która jest najmniej awaryjnym sprzętem czy też tanim w eksploatacji i bezproblemowym w serwisie.

Serwisujemy również urządzenia innych marek, mniej znanych i niestandardowych. Nasze doświadczenie oraz bogate zaplecze techniczne pozwala nam z powodzeniem naprawiać urządzenia różnych marek. Jeśli chcesz wiedzieć czy poradzimy sobie z Twoim urządzeniem to skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.

Nasz adres:

Serwis Komputerowy NaRatunekPC.pl

ul. Chocimska 28
85-078 Bydgoszcz
serwis@naratunekpc.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek 9:00 – 17:00
wtorek 9:00 – 17:00
środa 9:00 – 17:00
czwartek 9:00 – 17:00
piątek 9:00 – 17:00
sobota 10:00 – 14:00

Linia ratunkowa 24/7

+48 880 327 722

Naprawiamy komputery i laptopy również innych marek niż
wymienione wyżej.

Jeśli posiadasz jakikolwiek sprzęt
elektroniczny wymagający naprawy i chcesz wiedzieć
czy podejmiemy się jego naprawy to zapraszamy do
kontaktu.