Nasze Usługi:

Naprawa telefonów, smartfonów i tabletów w Bydgoszczy

Nasze usługi > Naprawa telefonów, smartfonów i tabletów

 

Nasz serwis komputerowy zajmuje się również naprawą telefonów komórkowych i smartfonów. Jesteśmy wysoko wykwalifikowani i posiadamy bogate doświadczenie w naprawie smartfonów, tabletów i telefonów komórkowych.

Zajmujemy się serwisem wszystkich rodzajów telefonów i tabletów. Wykonujemy niemalże każdą naprawę, chyba że urządzenie jest całkowicie zniszczone. Posiadamy bogate zaplecze techniczne i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu poza naprawami urządzeń realizujemy odzyskiwanie danych. Naszym priorytetem jest, aby każdy klient wyszedł z serwisu Na Ratunek PC z naprawionym urządzeniem mobilnym i dokładamy wszelkich starań, żeby tak się stało.

Najczęstsze przyczyny usterek w smartfonach

Jedną z najczęstszych przyczyn awarii smartfonu jest zepsuty wyświetlacz, który może np. ulec pęknięciu na skutek upadku. Dodatkowo, negatywny wpływ na jego działanie ma noszenie sprzętu w kieszeni lub torebce, co prowadzi do zarysowań i odpryśnięć. Nasz serwis Sony w Bydgoszczy świadczy usługę wymiany wyświetlacza.

Często występują także problemy z ładowaniem i szybką utratą energii przez baterię. Wynika to z niewłaściwego użytkowania telefonu, tj. korzystania z niego, gdy jest podłączony do ładowarki lub całkowitego rozładowywania zamiast utrzymywania baterii na poziomie 40-90%. W naszym serwisie Sony w Bydgoszczy oferujemy wymianę baterii lub zdiagnozowanie kłopotu z ładowaniem. Ponadto Klienci często zwracają się do nas o pomoc także w przypadku zalania lub przegrzania telefonu oraz w przypadku awarii aparatu fotograficznego. Nasi fachowcy świetnie sobie poradzą z tymi problemami!

Sony - serwis w Bydgoszczy

Pracujemy na podzespołach wysokiej klasy, dostarczanych od sprawdzonych producentów – dokładnie przetestowanych i z gwarancją. Nie stosujemy tanich zamienników, gdyż stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług. Dokładnie diagnozujemy serwisowane urządzenia, by wykryć wszystkie występujące problemy. Wszystko po to by smartfon, telefon czy tablet służył Ci długo i bezawaryjnie. Nasz serwis Sony w Bydgoszczy ma wielu Klientów, którzy wychodzą od nas w pełni usatysfakcjonowani, co potwierdzają wystawione nam pozytywne opinie w Internecie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasz adres:

Serwis Komputerowy NaRatunekPC.pl

ul. Chocimska 28
85-078 Bydgoszcz
serwis@naratunekpc.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek 9:00 – 17:00
wtorek 9:00 – 17:00
środa 9:00 – 17:00
czwartek 9:00 – 17:00
piątek 9:00 – 17:00
sobota 10:00 – 14:00

Linia ratunkowa 24/7

+48 880 327 722

logo serwisu komputerowego na ratunek pc
logo firmy samsung
logo firmy fujitsu
logo firmy asus
logo firmy apple
logo firmy hp
logo firmy acer
logo firmy sony
logo firmy msi
logo firmy lenovo
logo firmy dell
logo firmy toshiba
logo firmy benq

Naprawiamy komputery i laptopy również innych marek niż
wymienione wyżej.

Jeśli posiadasz jakikolwiek sprzęt
elektroniczny wymagający naprawy i chcesz wiedzieć
czy podejmiemy się jego naprawy to zapraszamy do
kontaktu.