Nasze Usługi:

Wymiana matrycy w laptopie

nasze usługi > wymiana matrycy w laptopie 

Matryca jest jednym z najważniejszych elementów każdego monitora – współpracuje z różnymi podzespołami przetwarzającymi docierające informacje na efekt wizualny. To właśnie za jej pomocą na ekranie wyświetla się obraz. Jeśli matryca w Twoim laptopie lub komputerze uległa uszkodzeniu to należy ją wymienić. Wstępną wycenę naprawy pękniętej matrycy otrzymasz od nas telefonicznie.

Przyczyny uszkodzenia matrycy

Matryca zazwyczaj ulega awarii przez uszkodzenie jej taśmy, za pomocą której przesyłane są informacje między płytą główną a innymi zamontowanymi w niej elementami. Objawami mogącymi świadczyć o konieczności wymiany matrycy są: migający ekran, słabo widoczny obraz, występowanie pionowych cienkich pasków, biały lub czarny ekran, znikający obraz podczas ruszania klapą bądź jego brak, a także nieodpowiednie kolory, czyli tzw. przebarwienia.

Fachowe usługi wymiany matrycy

Nasz serwis komputerowy wyróżnia błyskawiczna wymiana matryc w laptopach, monitorach i telewizorach LED i LCD. Większość napraw matryc wykonujemy na poczekaniu jeśli nasz czas na to pozwala. Gdy jesteśmy bardzo zajęci to naprawy matryc w laptopach wykonujemy w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. Odradzamy wymianę matrycy na własną rękę, gdyż do tego jest potrzebne odpowiednie doświadczenie i umiejętności.

Wszystkie matryce, które montujemy w laptopach są nowe i posiadają 12 miesięczną gwarancję. Jeśli nie jesteś pewny jaką matrycę posiada Twój laptop to diagnozę wykonamy dla Ciebie bezpłatnie. Wystarczy przyjechać do nas ze swoim sprzętem lub zamówić naprawę.

Nasz adres:

Serwis Komputerowy NaRatunekPC.pl

ul. Chocimska 28
85-078 Bydgoszcz
serwis@naratunekpc.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek 9:00 – 17:00
wtorek 9:00 – 17:00
środa 9:00 – 17:00
czwartek 9:00 – 17:00
piątek 9:00 – 17:00
sobota 10:00 – 14:00

Linia ratunkowa 24/7

+48 880 327 722

logo serwisu komputerowego na ratunek pc
logo firmy samsung
logo firmy fujitsu
logo firmy asus
logo firmy apple
logo firmy hp
logo firmy acer
logo firmy sony
logo firmy msi
logo firmy lenovo
logo firmy dell
logo firmy toshiba
logo firmy benq

Naprawiamy komputery i laptopy również innych marek niż
wymienione wyżej.

Jeśli posiadasz jakikolwiek sprzęt
elektroniczny wymagający naprawy i chcesz wiedzieć
czy podejmiemy się jego naprawy to zapraszamy do
kontaktu.