Nasze Usługi:

Odzyskiwanie danych z dysków twardych Bydgoszcz

nasze usługi > odzyskiwanie danych z dysków twardych 

Jeśli utraciłeś ważne dane przechowywane na dysku twardym lub innym nośniku i chcesz je odzyskać to zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem komputerowym. Wstępną diagnozę zawsze wykonujemy bezpłatnie.

Przyczyny utraty danych z komputera

Jest wiele możliwych przyczyn utraty danych znajdujących się na dysku. Często zdarza się usunąć ważne pliki przez przypadek. Można coś skasować, a po chwili zorientować się, że dokument może być jednak potrzebny. Zdarza się również całkowicie nieświadome pozbycie się danych. Trzeba szczególnie uważać z usunięciem plików systemowych i nieznanego pochodzenia.

Inne potencjalne powody utraty danych z komputera to: wirusy komputerowe, awaria sprzętu, przypadkowe sformatowanie dysku twardego, błędy, które generuje oprogramowanie, awarie energii elektrycznej i inne przypadki. W każdej z tych sytuacji postaramy się odzyskać Twoje dane z dysku SSD i karty SD!

Nasi doświadczeni pracownicy odzyskają Twoje dane

Mamy wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu danych z dysków twardych. Przez nasze ręce przeszły setki dysków twardych. Odzyskaliśmy z powodzeniem całą masę danych naszych Klientów.

Posiadamy nowoczesny sprzęt elektroniczny, który umożliwia nam odzyskiwanie danych z wszelkich nośników pamięci, dzięki czemu mamy bardzo wysoką skuteczność w tej dziedzinie.

Dyski twarde jak również inne nośniki pamięci to bardzo delikatne urządzenia. Często ulegają uszkodzeniu podczas upadku, silnych wstrząsów, czy też w trakcie niewłaściwego transportu. Jeśli dysk twardy znajduje się wewnątrz laptopa, komputera czy innego urządzenia to zalecamy dostarczenie całego urządzenia do serwisu. Na miejscu zajmiemy się wszystkim jak należy, gdyż odzyskiwanie danych z komputera w Bydgoszczy nie stanowi dla nas problemu.

Nasz adres:

Serwis Komputerowy NaRatunekPC.pl

ul. Chocimska 28
85-078 Bydgoszcz
serwis@naratunekpc.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek 9:00 – 17:00
wtorek 9:00 – 17:00
środa 9:00 – 17:00
czwartek 9:00 – 17:00
piątek 9:00 – 17:00
sobota 10:00 – 14:00

Linia ratunkowa 24/7

+48 880 327 722

logo serwisu komputerowego na ratunek pc
logo firmy samsung
logo firmy fujitsu
logo firmy asus
logo firmy apple
logo firmy hp
logo firmy acer
logo firmy sony
logo firmy msi
logo firmy lenovo
logo firmy dell
logo firmy toshiba
logo firmy benq

Naprawiamy komputery i laptopy również innych marek niż
wymienione wyżej.

Jeśli posiadasz jakikolwiek sprzęt
elektroniczny wymagający naprawy i chcesz wiedzieć
czy podejmiemy się jego naprawy to zapraszamy do
kontaktu.