Black Friday zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. W akcji biorą udział także polskie firmy. Nasz serwis komputerowy postanowił dołączyć do tego wydarzenia.

Skorzystaj z sezonowych promocji.

Proponujemy zestaw rabatów obejmujący nasze usługi, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze w pełni korzystając z kompleksowej pomocy. Uczestnictwo w kampanii promocyjnej naszego serwisu komputerowego obejmuje ofertę, dzięki której będziesz mógł zaoszczędzić 50 % przy wybranej usłudze. Znajdziesz w niej propozycje, które spełnią Twoje wymagania. Może to być naprawa szwankujących elementów wewnętrznych, pęknięta matryca lub wymiana wybranych części obudowy. Nasz serwis komputerowy przeprowadzi optymalną wycenę i poinformuje Cię o terminie, w którym będziesz mógł odebrać sprzęt. Spójrz na zestaw informacji poniżej. Opisaliśmy w nich specyfikę promocji oraz usługi, z których możesz skorzystać decydując się na ofertę naszego serwisu komputerowego.

serwis komputerowy - Black Friday 5

Jak działa Black Friday?

Pod koniec listopada przychodzi czas największych promocji. Jest to związane z amerykańską tradycją wielkich wyprzedaży, które rozpoczynają się na dzień po święcie dziękczynienia – 27 listopada. Tym samym startuje okres okazjonalnych rabatów i upustów – trwający aż do grudniowych świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie można również skorzystać z promocji na usługi, które oferuje nasz serwis komputerowy. Rabaty wynoszą 50 %, co powoduje, że naprawa i serwis wybranych urządzeń jest bardzo opłacalna.

serwis komputerowy - Black Friday 3

Oferowany zestaw usług.

Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, wyczyścisz swoje urządzenia z kurzu, pyłów przemysłowych, okruchów czy różnego rodzaju osadu. Dzięki temu usprawnisz ich działanie lub unikniesz poważniejszych awarii, które mogą skutkować większymi nakładami finansowymi. Najpopularniejsze usterki jak niska wydajność w chłodzeniu systemu, przegrzewanie się poszczególnych komponentów, niestabilna praca czy nieoczekiwane restarty, są powodowane przez brud oraz nieodpowiednią cyrkulację powietrza. Komplikacje wynikające z nieodpowiedniej konserwacji, mogą skutkować awarią niektórych części i koniecznością ich wymiany.
W naszym serwisie komputerowym pomożemy uniknąć wymienionych problemów za pomocą czyszczenia lub w wypadku, gdy będzie za późno wymienimy szwankujące komponenty. Wykonujemy zarówno podstawowe działania oraz bardziej złożone naprawy, które dotyczą wszystkich komponentów urządzeń.

serwis komputerowy - Black Friday 2

Zapraszamy do zapoznania się poszczególnym elementom oferty Black Friday naszego serwisu komputerowego, w której skład wchodzi:

  • czyszczenie i serwis komputerów stacjonarnych – serwis komputerowy oraz naprawa obejmuje diagnozę z wstępną wyceną, instalację systemu operacyjnego, sterowników, programów użytkowych, programowanie biosu, naprawę płyty głównej, uszkodzeń mechanicznych, a także kompleksowe czyszczenie komputera oraz smarowanie wentylatorów.
  • serwis i czyszczenie laptopów – wybierając nasz serwis komputerowy możesz skorzystać z usług obejmujących naprawę lub wymianę klawiatury, matrycy, obudowy produktu, reinstalację systemu operacyjnego, regenerację baterii, a także czyszczenie i konserwację układu chłodzenia, dzięki czemu można wyeliminować głośną pracę laptopa.
  • czyszczenie i serwis konsoli – rozwiązywanie problemów z usterkami płyt głównych, układów BGA, wyświetlaczy, tacek CD/UMD oraz laserów, wymiana wyschniętej pasty termo-przewodzącej. Dzięki temu unikniesz problemów z przegrzewającym się systemem i zanieczyszczonym systemem chłodzenia, skutecznie utrudniających korzystanie z urządzenia. Naprawa oraz serwis komputerowy jest dostępny w naszym punkcie.

Ponadto oferujemy usługi czyszczenia tabletu. Standardy pracy, obowiązujące w naszej firmie, pozwalają na uporanie się z prawie każdym problemem. Lata praktyki oraz korzystanie z jakościowych narzędzi podczas reperowania układów, pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów biznesowych.

serwis komputerowy - Black Friday 4

Usługi od doświadczonego zespołu informatyków.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi, dzięki którym zatroszczysz się o prawidłowy serwis komputerowy i naprawę swoich urządzeń. Pomożemy Ci w poprawieniu wydajności działania urządzeń oraz ich komponentów. Będzie to skutkować poprawieniem stabilności działania systemu operacyjnego, układu chłodzenia oraz wszelkich jego podzespołów.

Jesteśmy zespołem informatyków, który przez lata zbierał nie tylko cenne doświadczenie, ale także uwagi i sugestie klientów. Dzięki temu wiemy jakich efektów pracy się spodziewasz i w jaki sposób chciałbyś być obsłużony. Oferujemy możliwość konsultacji telefonicznej i wysłania wadliwego sprzętu na nasz adres. W serwisie komputerowym naprawimy urządzenie i odeślemy z powrotem. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.